VÝSLEDKY

Alsa Pro Cup 2020 - 1.kolo

neděle, 19. leden 2020
  • Region:Czech Republic 
  • Type:Handgun 
  • Level:
  • Stages:
  • Entry Fee:700,- Kč / 30 € 
  • Range Master:Martin Novotný (CZE) 
  • Director:Eva Jeklová (CZE) 
  • Tel.:office: 420608886222 
  • Email:Tato e-mailová adresa je chráněna před spamboty. Pro její zobrazení musíte mít povolen Javascript. 
  • Website:www.alsaproteam.cz 
  • Registration:

PAYMENT & INFO

Alsa Pro Cup 2020

V roce 2020 Alsa Pro Team uspořádá na znojemské střelnici AKIM druhý ročník soutěže ALSA PRO CUP.

Ze tří soutěžních kol se účastníkům budou do celkové tabulky poháru počítat dva nejlepší výsledky.

Další informace:

- v závodech bude využíváno elektronické hodnocení PractiScore

- délka trvání závodu: cca 3 hodiny

8 stages   

Minimální počet ran: 120

Pre-Match: - Sobota 18.1.
První briefing v 11.00 (Registrace 10.00 - 10.40)

Main Match - Neděle 19.1.
První briefing v 10.00 (Registrace 9.00 - 9.40)


PLATEBNÍ INFORMACE / PAYMENT:
Č.účtu / Account nr.: 2101539389/2010
IBAN: CZ5620100000002101539389
BIC/SWIFT: FIOBCZPPXXX

Ke stažení:

  pdf Stages APC1 (725 KB)

  pdf Invitation APC 2020 (49 KB)

TEAMS:

STANDARD

 1. Josef Kašpar, Jiří Kašpar

 2. David Gazda, František Hudeček

 3. Jan Fiala, Jan Fiala jun.

 4. Jerzy Wojda, Filip Wojda

PRODUCTION

 1. Aleš Pánek, Petr Šurý

 2. Dominik Vlček, Jan Vančura

 3. Zdeněk Balej, Jiří Gabriel

 4. Martin Glac, Ondra Švajka

 5. Zdeněk Grygar, Martina Štěpánová

 6. Dragan Ćaćić, Karel Pavlíček

 7. Vojta Kaprál, Martin Moštěk 

 PCC

 1. Václav Krátký, Marie Krátká

 2. Martin Novotný, Martin Vařák

 3. Mike Radkovič, Eda Musil

 4. Stano Foltán. Pavel Marcinek 

 

LOCATION

  • Oblekovice AKIM
  • Oblekovice
  • Czech Republic

Registration to prematch

Squad - 1 Prematch

Squad is full (8/7)
 Given nameFamily nameAliasDivisionCategoryPayment
Czech Republic Petr Cehelský PRODUCTION REGULAR
Czech Republic Zdeněk Grygar PRODUCTION REGULAR
Czech Republic Martina Štěpánová PRODUCTION LADY
Czech Republic Jakub Kala CLASSIC REGULAR
Austria Roland Ertl STANDARD REGULAR
Austria Rainer Ulrich STANDARD REGULAR
Czech Republic David Zvěřina CLASSIC REGULAR
Czech Republic Lukas Cimburek PCC REGULAR

Squad - 2 Prematch

Squad is full (7/7)
 Given nameFamily nameAliasDivisionCategoryPayment
Czech Republic Karel Pavlíček PRODUCTION SENIOR
Czech Republic Jaroslav Girszewski PRODUCTION REGULAR
Czech Republic Martin Glac PRODUCTION REGULAR
Czech Republic Ondřej Švajka PRODUCTION REGULAR
Czech Republic Petr Šurý PRODUCTION REGULAR
Czech Republic Tomas Konecny PRODUCTION OPTICS REGULAR
Czech Republic Aleš Pánek PRODUCTION REGULAR

Squad - 3 Prematch

Squad is full (8/7)
 Given nameFamily nameAliasDivisionCategoryPayment
Czech Republic Martin Novotny PCC REGULAR
Czech Republic Martin Vařák PCC REGULAR
Czech Republic Pavel Marcinek PCC REGULAR
Czech Republic Jerzy Wojda STANDARD REGULAR
Serbia Dragan Ćaćić PRODUCTION REGULAR
Czech Republic Jiří Plzák PCC SENIOR
Czech Republic Petr Samek OPEN REGULAR
Czech Republic Majdička Tischlerová STANDARD LADY

Registration to mainmatch

Squad - 1 Mainmatch

Squad is full (10/10)
 Given nameFamily nameAliasDivisionCategoryPayment
Czech Republic Mirek Střešinka PCC REGULAR
Czech Republic Jiří Tydlačka PCC SENIOR
Czech Republic Michal Neumann PRODUCTION SUPERSENIOR
Czech Republic Roman Friedl STANDARD REGULAR
Czech Republic Dalibor Král STANDARD REGULAR
Czech Republic Iveta Otrusníková STANDARD LADY
Czech Republic Tonda Kopečný PCC REGULAR
Czech Republic Richard Bartoš PCC SENIOR
Czech Republic Milan Žáček OPEN REGULAR
Czech Republic Petr Otrusiník STANDARD SENIOR

Squad - 2 Mainmatch

Squad is full (12/10)
 Given nameFamily nameAliasDivisionCategoryPayment
Czech Republic Hynek Šindler PRODUCTION REGULAR
Czech Republic Petr Čapka STANDARD REGULAR
Czech Republic Roman Zikán PRODUCTION REGULAR
Czech Republic Radomír Kvasnica STANDARD REGULAR
Czech Republic Jiří Vostrý STANDARD SENIOR
Czech Republic Ctirad Škop PRODUCTION REGULAR
Czech Republic Václav Krátký PCC REGULAR
Czech Republic Marie Krátká PCC LADY
Czech Republic Jan Pelikán STANDARD REGULAR
Czech Republic Josef Kadlec PRODUCTION REGULAR
Czech Republic Martin Bublák STANDARD SENIOR
Czech Republic Bedřich Sixta SIXTA PRODUCTION SENIOR

Squad - 3 Mainmatch

Squad is full (12/10)
 Given nameFamily nameAliasDivisionCategoryPayment
Czech Republic Michal Radkovič PCC SENIOR
Czech Republic Martin Kopřiva PCC REGULAR
Czech Republic Jiří Gabriel PRODUCTION REGULAR
Czech Republic Eduard Musil PCC REGULAR
Czech Republic Jaroslav Matýsek STANDARD REGULAR
Czech Republic Pavel Němeček PRODUCTION OPTICS REGULAR
Czech Republic Adam Kulbabl STANDARD REGULAR
Czech Republic Josef Plch STANDARD REGULAR
Slovak Republic Cyril Chalupa PRODUCTION OPTICS SUPERSENIOR
Slovak Republic Zuzana Botková STANDARD LADY
Slovak Republic Peter Kan STANDARD REGULAR
Czech Republic Zdeněk Heneš PRODUCTION OPTICS REGULAR

Squad - 4 Mainmatch

Squad is full (12/10)
 Given nameFamily nameAliasDivisionCategoryPayment
Czech Republic Miroslav Malach PRODUCTION SENIOR
Czech Republic Ivo Šoustar STANDARD SENIOR
Czech Republic Jaroslav David STANDARD SENIOR
Czech Republic Jiří Jedlička PCC SENIOR
Czech Republic Jakub Jedlička STANDARD JUNIOR
Czech Republic Jan Fiala STANDARD REGULAR
Czech Republic Jan Fiala jr. STANDARD JUNIOR
Czech Republic Jiří Kašpar STANDARD REGULAR
Czech Republic Josef Kašpar STANDARD REGULAR
Czech Republic Daniel Dvorak STANDARD REGULAR
Czech Republic Karel Kadlčík PRODUCTION REGULAR
Czech Republic Lukáš Sudek SUDEK PCC REGULAR

Squad - 5 Mainmatch

Squad is full (11/10)
 Given nameFamily nameAliasDivisionCategoryPayment
Czech Republic Radek Faron PCC REGULAR
Czech Republic Jaroslav Lakosil PRODUCTION REGULAR
Czech Republic Peter Kučera CLASSIC REGULAR
Czech Republic David Bauer PRODUCTION REGULAR
Czech Republic Radim Maděránek PRODUCTION OPTICS REGULAR
Czech Republic Petr Kučeřík PCC REGULAR
Czech Republic Martin Moštěk PRODUCTION REGULAR
Czech Republic Petr Mach PCC REGULAR
Czech Republic Jiří Svoboda PCC REGULAR
Czech Republic Tomáš Entler STANDARD REGULAR
Czech Republic Vojta Kaprál PRODUCTION SENIOR

Squad - 6 Mainmatch

Squad is full (11/10)
 Given nameFamily nameAliasDivisionCategoryPayment
Austria Guenther Vielhaber PRODUCTION SUPERSENIOR
Czech Republic David Gazda STANDARD REGULAR
Czech Republic František Hudeček STANDARD REGULAR
Austria Georg Müller OPEN SENIOR
Austria Stephan Brugger PRODUCTION SENIOR
Czech Republic Zdeněk Balej PRODUCTION REGULAR
Czech Republic Jan Vančura PRODUCTION REGULAR
Czech Republic Dominik Vlček PRODUCTION REGULAR
Czech Republic Martin Navrátil OPEN REGULAR
Czech Republic Petr Scigel SCIGEL PRODUCTION REGULAR
Slovak Republic Stanislav Foltán FOLTAN PCC REGULAR

Waiting for Match

Select your squad (6/10)
 Given nameFamily nameAliasDivisionCategoryPayment
Czech Republic Miroslav Durda PRODUCTION REGULAR
Czech Republic Milan Lapka PRODUCTION REGULAR
Czech Republic Stanislav Krejci PRODUCTION REGULAR
Czech Republic Josef Polách PRODUCTION REGULAR
Czech Republic Eva Jeklová REVOLVER LADY
Austria Thomas Kindl TOMKINDL PRODUCTION OPTICS REGULAR

REGISTRATION TO

Váš IPSC Alias je vaše jedinečné uživatelské jméno(přezdívka) pro jednoznačnou identifikaci.
Pokud ještě nemáte vybraný ALIAS, klikněte sem.
Pokud si nepamatujete svůj ALIAS, použijte své příjmení bez diakritiky a kontaktujte nás.

(Zpracování osobních udajů) *