VÝSLEDKY

STEEL CHALLENGE 2019

neděle, 8. prosinec 2019
  • Region:Czech Republic 
  • Type:Handgun 
  • Level:
  • Stages:
  • Entry Fee:500,- Kč / 20 € 
  • Range Master:Martin Novotny (CZE) 
  • Director:Eva Jeklová (CZE) 
  • Tel.:608886222 
  • Email:Tato e-mailová adresa je chráněna před spamboty. Pro její zobrazení musíte mít povolen Javascript. 
  • Website:www.alsaproteam.cz 
  • Registration:

PAYMENT & INFO

STEEL CHALLENGE 2019

 PLATEBNÍ INFORMACE / PAYMENT:
Č.účtu / Account nr.: 2101539389/2010
IBAN: CZ5620100000002101539389
BIC/SWIFT: FIOBCZPPXXX

Time Plan:

PRE-MATCH

  8.12. Neděle/Sunday  (first shot - 10.00)

MAIN MATCH

  8.12. Neděle/Sunday  (first shot - 13.00)

 Teams:

PCC

Petr Kučeřík, Eda Musil

Václav Krátký, Marie Krátká

Jan Malý, Daniel Malý

Martin Novotný, Marcela Malá

Pavel Rozehnal, Tonda Kopan

STANDARD

Jakub Kala, Jakub Jedlička

Jan Fiala, Jan Fiala jun.

David Gazda, František Hudeček

Daniel Dvořák, Jiří Kašpar

Markéta Tischlerová, Tibor Ladič

PRODUCTION

Aleš Pánek, Petr Šurý

Martin Glac, Ondra Švajka

Jan Vančura, Dominik Vlček

Zdeněk Slivečka Josef Polách

Zdeněk Balej, Jiří Gabriel

Roman Zikán, Hynek Šindler

 

 DOCUMENTS:

pdf STAGES -Steel Challenge 2019 (525 KB)

LOCATION

  • Oblekovice AKIM
  • Oblekovice
  • Czech Republic

Registration to prematch

Pre-match Squad 1 - Neděle 10h

Select your squad (8/9)
 Given nameFamily nameDivisionCategoryPayment
Czech Republic Martin Novotny PCC REGULAR
Czech Republic Petr Samek OPEN REGULAR
Czech Republic Markéta Tischlerová STANDARD LADY
Czech Republic Martin Glac PRODUCTION REGULAR
Czech Republic Ondřej Švajka PRODUCTION REGULAR
Czech Republic Aleš Pánek PRODUCTION REGULAR
Czech Republic Petr Šurý PRODUCTION REGULAR
Czech Republic Karel Pavlíček PRODUCTION SENIOR

Pre-match Squad 2 - Neděle 10h

Select your squad (6/9)
 Given nameFamily nameDivisionCategoryPayment
Czech Republic Jakub Kala STANDARD REGULAR
Czech Republic Zdeněk Balej PRODUCTION REGULAR
Czech Republic Roman Friedl STANDARD REGULAR
Czech Republic Dalibor Král STANDARD REGULAR
Czech Republic Miroslava Švadláková STANDARD LADY
Czech Republic Zdeněk Novotný STANDARD REGULAR

Pre-match Squad 3 - Neděle 10h

Squad is full (10/9)
 Given nameFamily nameDivisionCategoryPayment
Czech Republic Petr Kučeřík PCC REGULAR
Czech Republic Eduard Musil PCC REGULAR
Czech Republic Martin Vařák PCC REGULAR
Czech Republic Vladislava Vystrčilová PCC LADY
Czech Republic Tonda Kopan PCC REGULAR
Czech Republic Jiří Tydlačka PCC SENIOR
Czech Republic Miroslav Střešinka PCC REGULAR
Czech Republic Michal Radkovič PCC SENIOR
Czech Republic Richard Bartoš REVOLVER SENIOR
Czech Republic Michal Neumann PRODUCTION SUPERSENIOR

Registration to mainmatch

Squad 1 - Neděle 13h

Squad is full (12/12)
 Given nameFamily nameDivisionCategoryPayment
Czech Republic Jiří Gabriel PRODUCTION REGULAR
Czech Republic Jaroslav David STANDARD SENIOR
Czech Republic Tomas Pavelka STANDARD REGULAR
Czech Republic Jan Fiala STANDARD REGULAR
Czech Republic Jan Fiala jr. STANDARD JUNIOR
Czech Republic Jiří Kašpar STANDARD REGULAR
Czech Republic Daniel Dvořák STANDARD REGULAR
Czech Republic Václav Krátký PCC REGULAR
Czech Republic Marie Krátká PCC LADY
Czech Republic Alois Fiala PRODUCTION SENIOR
Czech Republic Stanislav Kubálek PRODUCTION REGULAR
Czech Republic Daniel Svojanovský PRODUCTION REGULAR

Squad 2 - Neděle 13h

Squad is full (12/12)
 Given nameFamily nameDivisionCategoryPayment
Czech Republic Jan Malý PCC REGULAR
Czech Republic Marcela Malá PCC LADY
Czech Republic Daniel Malý PCC JUNIOR
Czech Republic Pavel Rozehnal PCC REGULAR
Czech Republic David Gazda STANDARD REGULAR
Czech Republic František Hudeček STANDARD REGULAR
Czech Republic Petra Ptáčková Mísařová STANDARD LADY
Czech Republic Roman Zikán PRODUCTION REGULAR
Czech Republic Hynek Šindler PRODUCTION REGULAR
Czech Republic Marek Lankaš STANDARD REGULAR
Czech Republic Daniel Slavík PRODUCTION REGULAR
Czech Republic Jan Prokop PRODUCTION REGULAR

Squad 3 - Neděle 13h

Squad is full (12/12)
 Given nameFamily nameDivisionCategoryPayment
Czech Republic Jan Vančura PRODUCTION REGULAR
Czech Republic Dominik Vlček PRODUCTION REGULAR
Belarus Valentina Chernobai PRODUCTION LADY
Austria Szilard Kiss STANDARD REGULAR
Czech Republic Tibor Ladič STANDARD SUPERSENIOR
Czech Republic Ivo Šoustar STANDARD SENIOR
Czech Republic Jakub Jedlička STANDARD JUNIOR
Czech Republic Jiří Jedlička PRODUCTION SENIOR
Czech Republic Zdeněk Slivečka PRODUCTION REGULAR
Czech Republic Josef Polách PRODUCTION REGULAR
Czech Republic Jan Bednář STANDARD REGULAR
Czech Republic Milan Žáček OPEN SUPERSENIOR

REGISTRATION TO


(Zpracování osobních udajů) *